csip.pl

csip.pl

socjologia bezpieczenstwa

socjologia bezpieczenstwa

programy redukcji masy ciała powinny być traktowane jako zobowiązanie na całe życie przez dietetyków.

Diecie nie należy spodziewać się drastycznego spadku masy ciała w krótkim czasie, co doprowadzi jedynie do frustracji i zniechęcenia. Przyrost masy ciała jest łatwe, ale stracić tych dodatkowych kilogramów, które zostały spiętrzone przez lata jest bardzo trudne.pomoc w odszkodowaniu Idealna waga nie może zostać osiągnięty w ciągu kilku dni lub miesięcy. Jest to wymagana jest procesem stopniowym i dużo cierpliwości, ciężkiej pracy i dyscypliny i samokontroli. Realistyczny cel można osiągnąć tylko z trwałych i szczerych wysiłków.

Wszystkie diecie muszą słuchać ich żołądku jak żołądek może najlepiej wskazać, kiedy i ile jeść. Większość ludzi zakłada, że ??jeśli to jest czas, aby jeść to muszą jeść, nawet jeśli nie czują się jak jedzenie. Jeśli osoba ma ciężkie kolację a także w późnej i zaraz po przechodzi do łóżka, wtedy zwiększa to obciążenie kalorii do ciała. Aby w pełni strawić posiłek, nie powinniśmy podejmować żadnych idealne jedzenie po dziewiątej wieczorem. Pomogłoby to w uniknięciu dodatkowych obciążeń na brzuchu tuż przed czasie snu. Zrównoważona rutynowe ćwiczenia jest również niezbędna, aby schudnąć. Lekarze polecam szybki marsz przez co najmniej jedną godzinę. 5% -15% zmniejszenie pierwotnej wagi ciała w przeciągu 6-10 miesięcy uważa się za doskonałą redukcji masy ciała.

FDA zatwierdziła dwa leki Meridia i dopaminy, które pomagają w zmniejszaniu wagi do 8% w ciągu roku. Około 200 leki na obniżenie masy ciała są w trakcie badań i rozwoju. Ale istotne jest tu dodać, że te leki odepchnąć motywację do schudnąć poprzez treningów fizycznych i kontroli diety. Ludzie zakładają, że mogą one unikać tych dodatkowych kilogramów poprzez spożywanie pigułki diety lub ćwiczeń, więc nie jest to wymagane.


- autor artykułu