csip.pl

csip.pl

socjologia a inne nauki

socjologia a inne nauki

Fakt, że tak mało jest danych badania pochodzące ze Stanów Zjednoczonych jest szczególnie zaskakujące, jeśli wziąć pod uwagę sprawdź ofertę na stronie internetowej, że sami rodzice płciowe są uważane za tak powstała grupa w dzisiejszym społeczeństwie amerykańskim. Choć po raz kolejny dane wydaje się być w potrzebie orzeźwiający i większość sięga 2000 US Census ''; Dziecko Opieki Informacje Bramka sugeruje, że 8 - 10 milionów dzieci są podnoszone w Stanach Zjednoczonych przez ludzi, którzy uważają się za homoseksualistą. U. z 2000 r Census S. stwierdził również, że 33% kobiet, tej samej płci paru gospodarstw domowych i 22% mężczyzn, tej samej płci paru gospodarstw domowych odnotowano co najmniej jedno dziecko w wieku poniżej 18 roku życia w domu.

Nawet przy tak małej daty dostępnej nadal istnieją zwolennicy obu stron sporu. Jeden taki argument przedstawiony w raporcie od stycznia 2004 roku, zatytułowanym "Homoseksualista Parenting: Czy to czas na zmiany", przygotowanego przez American College of pediatrów, których zadaniem jest podobno ", aby włączyć wszystkie dzieci, aby osiągnąć swój optymalny, zdrowia fizycznego i emocjonalnego i dobre samopoczucie ".

W raporcie stwierdzono, że istnieje niepodważalny dowód, że dzieci narażone na homoseksualnego stylu życia, może występować zwiększone ryzyko emocjonalnego, psychicznego, a nawet fizycznej szkody oraz że przemoc wśród homoseksualnych partnerów jest dwa do trzech razy częściej niż wśród małżeństw heteroseksualnych. Stwierdził także, że dzieci wychowywane w domowych homoseksualne są bardziej narażone na nieporozumienia seksualne, praktykowania zachowań homoseksualnych, i angażować się w eksperymentach seksualnych. Nastolatków i młodych dorosłych, którzy przyjmują homoseksualnego stylu życia, jak ich odpowiedniki dla dorosłych, są narażeni na zwiększone ryzyko wystąpienia problemów ze zdrowiem psychicznym, w tym dużą depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia zachowania, uzależnienia od substancji, a zwłaszcza próby samobójstwa.

pylony
- autor artykułu