csip.pl

csip.pl

socjologia a inne nauki

socjologia a inne nauki

Fakt, że tak mało jest danych badania pochodzące ze Stanów Zjednoczonych jest szczególnie zaskakujące, jeśli wziąć pod uwagę , że sami rodzice płciowe są uważane za tak powstała grupa w dzisiejszym społeczeństwie amerykańskim. Choć po raz kolejny dane wydaje się być w potrzebie orzeźwiający i większość sięga 2000 US Census ''; Dziecko Opieki Informacje Bramka sugeruje, że 8 - 10 milionów dzieci są podnoszone w Stanach Zjednoczonych przez ludzi, którzy uważają się za homoseksualistą.Mystery shopping U. z 2000 r Census S. stwierdził również, że 33% kobiet, tej samej płci paru gospodarstw domowych i 22% mężczyzn, tej samej płci paru gospodarstw domowych odnotowano co najmniej jedno dziecko w wieku poniżej 18 roku życia w domu.

Nawet przy tak małej daty dostępnej nadal istnieją zwolennicy obu stron sporu. Jeden taki argument przedstawiony w raporcie od stycznia 2004 roku, zatytułowanym "Homoseksualista Parenting: Czy to czas na zmiany", przygotowanego przez American College of pediatrów, których zadaniem jest podobno ", aby włączyć wszystkie dzieci, aby osiągnąć swój optymalny, zdrowia fizycznego i emocjonalnego i dobre samopoczucie ".

W raporcie stwierdzono, że istnieje niepodważalny dowód, że dzieci narażone na homoseksualnego stylu życia, może występować zwiększone ryzyko emocjonalnego, psychicznego, a nawet fizycznej szkody oraz że przemoc wśród homoseksualnych partnerów jest dwa do trzech razy częściej niż wśród małżeństw heteroseksualnych. Stwierdził także, że dzieci wychowywane w domowych homoseksualne są bardziej narażone na nieporozumienia seksualne, praktykowania zachowań homoseksualnych, i angażować się w eksperymentach seksualnych. Nastolatków i młodych dorosłych, którzy przyjmują homoseksualnego stylu życia, jak ich odpowiedniki dla dorosłych, są narażeni na zwiększone ryzyko wystąpienia problemów ze zdrowiem psychicznym, w tym dużą depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia zachowania, uzależnienia od substancji, a zwłaszcza próby samobójstwa.


- autor artykułu