csip.pl

csip.pl

psychologia emocji

psychologia emocji Wzięli ślub, że nie byłoby to samo. Chcieli życie wraz z pracą. Zawsze uważał , że sukces był wszystko zależy od nich. Oni nie mają żadnej wiary w zarządzaniu lub firm, w których pracują i zawsze wierzyć, że zarząd ma ukryty cel. Mają dobre relacje ze swoimi menedżerami, a nie firmy i chciałby być słyszany przez ich zarządców.torby foliowe Jeśli są niezadowoleni, że nie boją się zmienić pracę.

Generacja Y jest również znany jako pokolenie internetu świst dzieci. Wolą, aby uzyskać informacje od razu, zamiast utrzymywania dużej ilości danych z tyłu ich umysłach. Oni są najbardziej pewni ludzie i wcale nie boi się wyrażać swoje opinie. Generacja Y jest gotowa zbadać i podjąć nowe zagrożenia, ale też chcieliby zawrzeć zadania, które rozpoczęte. Trzeba określić jasne cele dla Generacji Y. Jako najmłodszy Generacja Y nigdy nie będzie zainteresowany w tym pracy innego nie robić. Ciężko pracują, aby różnica do świata nam wszystkim żyć. Oni pragną dobrej ilości uwagi od ich zarządców i szybko przełączać pracy, jeżeli uznają, że są w stanie dostać się uwagę na to zasługują.

Patrząc na różnorodnych zainteresowań wśród trzech pokoleń, trzeba będzie rozwiązać każdy z pracowników w różny sposób. Dla wyżu demograficznego mogą być ze sobą już od chwili zostały zarządzanie firmą więc dać im życie. Należy pamiętać, że są lojalni i przyjdzie z pomocą organizacji w potrzebie. Daj im uznanie zasługują i szanować ich starszeństwa. Dla Generation X dać im rękę, tak że może poprawić ich efektywność i wydajność pracy. Powinieneś być bardziej otwarta i demokratyczna. Dla Generation Y zapewniają jasne cele i zadania oraz sposób zorganizować ich trenera.

Jason Ryan Dorsey jest uznanym mówcą, autor bestsellerów i wielokrotnie nagradzany przedsiębiorca. Jsson Zrozumienie zawiłości trudności Zarządzanie z pokolenia na pokolenie.

Znany jako Gen Y Guya ™, Jason została przedstawiona jako ekspert w pokoleniowym 60 minut, 20/20, The Today Show, The View, aw Fortune Magazine, wraz z dziesiątkami innych mediów.

keynotes wysokoenergetyczne Jasona motywacyjny mówienia i pogłębione seminaria wpłynęły ponad 1800 różnorodnych odbiorców w Stanach Zjednoczonych, a tak daleko, jak w Egipcie, Finlandii, Hiszpanii i Indii. 110 wydarzeń, które Jason keynotes każdy rok z zakresu wyłącznych wykonawczych szczytów i konferencji edukacyjnych głośnych dla przemysłu sponsorowanych spotkań. W uznaniu jego osiągnięć gospodarczych, Jason wygrał Austin mniej niż 40 Przedsiębiorcą Roku w wieku 25-jeden z najmłodszych zwycięzców w historii.


- autor artykułu