csip.pl

csip.pl

psychologia czlowieka doroslego

psychologia czlowieka doroslego

Family Tree pomysły, które mogą pomóc w rozpoczęciu

Rodzina mojej matki jest bardzo duża. Ona jest najmłodsza z dziesięciorga dzieci, a wiele z jej rodzeństwa mają duże rodziny. O co pięć lat mają zjazd rodzinny. Kiedy byłem na studiach biorę kurs genealogiczny dla mojego dur. Jednym z zadań było stworzenie drzewa genealogicznego. Mój ojciec ma również dużą dalszej rodziny, jednak nie spotykają się tak często i tak nie wiem, jak wielu z pierwszych kuzynów. Uznałem, że chciałbym zrobić drzewo genealogiczne dla strony matki rodziny.

Spotkałem się z mamą, aby uzyskać jak najwięcej podstawowe informacje, jak to możliwe. Moja matka dorastała na farmie w bardzo małej miejscowości. Została ochrzczona i ożenił się w tym samym kościele. Po poślubiła tatę kupili Close Farm do tego samego małego miasteczka, więc każde z jej dzieci były również chrzest i ślub w tym samym kościele. Kilka z rodzeństwem również rozliczany był w tym samym obszarze w celu podniesienia ich rodzinom. Postanowiłem spotkać się z miejscowym księdzem, aby przejrzeć zapisów kościelnych, aby uzyskać informacje umożliwiające tworzenie drzewa genealogicznego. Stare książki rekord były fascynujące przejść. Stare zapisy zostały napisany w pięknej kaligrafii. Uważam, że akt ślubu moich dziadków, a także świadectw chrztu dla swoich dzieci, a także kilka swoich certyfikatów małżeńskich. Kapłan był bardzo pomocny w tworzeniu kopii rzeczy dla mnie i był bardzo zainteresowany tym projektem. Poprosił, aby zobaczyć kopię drzewa genealogicznego kiedy gdyby zakończona. Byłem również biorąc lekcje socjologii w tym samym czasie i musiał zrobić historię o pow. Postanowiłem, że będę połączyć dwa projekty i zrobić historii tego obszaru, gdzie moja matka i ja dorastaliśmy.

Ja również poszedłem na linii i społeczności lokalnej historycznej w celu zebrania dodatkowych informacji w celu dokonania drzewo genealogiczne i zebrać fakty o pierwszych osadników w okolicy. Rozmawiałem z profesorem w klasie genealogii i zapytałem, czy mogę zawierać historię regionu wraz z drzewa genealogicznego dla dodatkowego kredytu. Myślała, że ??będzie to świetny pomysł. Skompilowałem pierwszy projekt. Aby utworzyć drzewo genealogiczne znalazłem podstawowy zarys do zapoznaj się z moją ofertą naśladowania, a następnie dodaje się faktów o okolicy, że rodzina dorastał w. Był to projekt zabawy, a ja również mapę, która pokazała, gdzie rodzina mojej matki mieszkała w stosunku do rodziny mojego ojca , Myślałem, że w przyszłości mogę zrobić drzewo genealogiczne z boku taty rodziny, jak również.


- autor artykułu