csip.pl

csip.pl

socjologia a psychologia

socjologia a psychologia

Porady Randkowe dla mężczyzn Czym jest wussy, Needy Man

Jaka jest jedna rzecz, której nienawidzę kobiet o mężczyznach?

Czy brak pieniędzy? Czy jest to brak dobrego wyglądu i świetne ciało?

Prosiłem wielu kobiet to pytanie i odpowiedzi, które mnie zaskoczyło. Co myślałem byłoby bardzo ważne, jak brak pieniędzy, nie wydaje się odgrywać dużą rolę w przypadku większości kobiet.

Po rozmowie z wielu kobiet, to wszystko wydaje się sprowadzają się do tego, że oni naprawdę nienawidzą ludzi potrzebujących. Wydaje się, kobiety wydają się być w stanie dostrzec potrzebujących, wussy mężczyźnie milę. Większość kobiet wydają się bardzo wrażliwe na uczucie do mężczyzny. Najbardziej atrakcyjne kobiety zbliżył się cały czas i wydaje się, trzeba być w stanie natychmiast rozpoznać, czy człowiek jest warte wysiłku, aby poznać. Jeśli jesteś mężczyzną, wyobraź sobie bycie atrakcyjne kobiety i zbliżył 10 razy dziennie przez potrzebujących ludzi. Można by szybko uzyskać naprawdę chory ludzi mówi ci, że jesteś piękna i prosi, mogę zabrać cię?

Wydaje się, większość ludzi panuje niedostatek, że większość kobiet może czuć.

Być może część tego niedostatku jest jego język ciała. Jaka jest jedna rzecz, że kobiety zawiadomienia o język ciała mężczyzny od razu? Wydaje się, kontakt wzrokowy jest pierwszą rzeczą kobiet używa do testowania człowieka. Jeśli trzyma wzrok, póki nie odwraca zdał pierwszy egzamin. Jeśli on nie może nawet trzymać wzrok na kilka sekund, jest on słaby i nie warto przejmować. Mężczyźni, które mogą przechowywać wzrok dla kobiet przez około 5 sekund, a następnie uśmiech są uznane za silny, a to wywołuje przyciąganie.

Jakie są pewne rzeczy, które wussy mężczyźni ?

Czuję, że potrzebujący ludzie zawsze starają się podobać kobietom od zawsze zgadza się z nią, a nie mówiąc no do niczego.
torby zakupowe
- autor artykułu