csip.pl

csip.pl

psychologia eksperymentalna

psychologia eksperymentalna

Jak zaspokoić kobietę za Lust - Make nawet najbardziej Sex zagłodzone kobietą na świecie Szczęśliwy

Gdy rzeczy podgrzane do punktu intensywnej gry wstępnej, tak naprawdę czyni niejawny obiecuję dać jej satysfakcjonującego doświadczenia seksualne. Rzeczywiście, każda kobieta będzie denerwować się na myśl o uzyskanie wieczór intensywnej przyjemności seksualnej. Jednakże, jeśli nie można zrealizować tej obietnicy wówczas kobieta na pewno czują się oszukani. Tak więc, jeśli chcesz, aby zapobiec postrzegane jako przegrany przez nią, a następnie te techniki, które będą bezwzględnie uzyskać jej seksualnie zadowolona, ??każdej nocy.

Jeśli chcesz poznać, a nawet przekraczają oczekiwania kobiece z wami, a następnie odczytać z tych wskazówek podczas seksu zabójcze ... i będzie w stanie zadowolić nawet najbardziej spragnionych seksu kobietą na świecie ...

"Czy Super Strength Staying Power." Jeśli wykonywane są za wcześnie, a potem tracisz łodzi - bo na ogół kobiety potrzebują nieco więcej czasu, aby wzbudził i punkt kulminacyjny. Przeciętna kobieta wymaga co najmniej około 20 minut ciągłej stymulacji do osiągnięcia orgazmu, więc jeśli nie można kontynuować taką ilość czasu, ona nie będzie zadowolony. Po tym doświadczeniu, można założyć do ostatniego dolara, że ??nie będzie zbyt podekscytowany, aby cię poznać.

"Obudź Ją dokładnie Gra wstępna". Nie dając wagę do gry wstępnej, będzie postrzegany jako egoistycznego faceta - co jest złe wieści! Proces gra wstępna jest kluczowa - po prostu dlatego, że jest w tym czasie, że kobieta czuje się emocjonalnie "połączony" z mężczyzną - co jest kluczowym warunkiem masowo intensywne orgazmy. Gra wstępna jest większy Włącz niż seks dla wielu kobiet. Jeśli pracujesz na nią tak, że ona jest zawsze podekscytowany gry wstępnej, to będzie oznaczać więcej seksu dla ciebie.

"Rozmiar jest istotny". To dlatego wiele kobiet preferuje duże penisy - wystarczająco wielkości penisa oznacza, że ??jej łechtaczki i pochwy będzie odpowiednio stymulowane. Na początku, że penis z większym obwodzie jest bardziej prawdopodobne, aby jej G-spot, który może dać jej najbardziej wybuchowe orgazm możliwych.

"Make Her Climax pomocą głosu." Co ciekawe, zwłaszcza technika znana jako ZenGasms mówi dać faceci supermocarstw się, aby kobiety orgazm poprzez zastosowanie wyłącznie ich głos - http://www.zengasms.com

Ta taktyka jest "najlepiej strzeżoną tajemnicą" podziemn ej społeczności seksuologii i powiedział kiedyś znany jest tylko 77 ludzi na całym świecie. Aby odczytać go za darmo, kliknij tutaj.


- autor artykułu