csip.pl

csip.pl

psychologia dla magistrow

psychologia dla magistrow

Otyłość - major Problemy ze zdrowiem w Stanach Zjednoczonych

Otyłość jest uważana za główny problem zdrowotny w USA. Otyłość została zadeklarowana jako epidemia przez Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom. To bardzo niefortunne, ale to prawda, że ??ponad 300.000 osób rocznie umiera z powodu problemów związanych z otyłością. Fakt, że jeden na trzech Amerykanów ma nadwagę, jest bardzo niepokojący. Podstawową przyczyną tej rosnącej rozstroju zdrowia został zidentyfikowany jako skłonności Amerykanów do jedzenia do maksimum i ćwiczenia do minimum.

Według endokrynologów, Otyłość cele każdego układu narządów w organizmie. Wyniki otyłości u wielu skomplikowanych i poważnych problemów, takich jak nieprawidłowego serca, cukrzycy, zaburzeń snu, różne rodzaje raka, zapalenie stawów itp Oprócz dolegliwości fizycznych, osób cierpiących na otyłość również napotkać problemy psychologiczne, takie jak depresja, zmiany nastroju, świadomości wygląd, brak pewności siebie itd.

Niezdrowe nawyki żywieniowe powodują szybki przyrost masy ciała. Jest to często obserwuje się, że osoby swobodnie rozpoczęcia spożywania przekąski sporadycznie tendencję ale po pewnym okresie czasu, to jest przekształcany w twardym rdzeniem nałogu. fast-food wzięte razem z normalną karmę dodaje dużą liczbę kalorii do już istniejących złóż w organizmie, co z kolei zwiększenie masy ciała bardzo szybko.

Chociaż liczba wagi utraty programów i pakietów są dostępne, ale faktem jest, że rzuca na wadze nie jest tak proste jak się wydaje. Dyscyplina w połączeniu z poważnych wysiłków i dużo ciężkiej pracy jest kluczem do trwałej utraty wagi. Najprostszym sposobem jest "Jedz minimum, ćwiczenia do maksimum". Dla większości ludzi, utrzymanie wagi jest trudniejsze niż utrata wagi. Metody niespójne zazwyczaj bierze ludzi do ich oryginalnych figur otyłych w ciągu kilku lat.
https://www.gwtrans.pl/transport-drobnicowy/
- autor artykułu