csip.pl

csip.pl

psychologia akademicka

psychologia akademicka

Może William Meezan i Johnathan Rouch, którzy są gejem autorzy które popierają małżeństwo osób tej samej płci podsumował całą sytuację do najlepszych w swoim artykule "Małżeństwo gejów, osób tej samej płci Parenting, a amerykańskie dzieci" opublikowana w 2005 roku, kiedy stwierdził, że "skutki małżeństwa osób tej samej płci u dzieci jest pytanie, które nie mogą być rozstrzygane przez dowolną ilością fotel teoretyzowania! " Udali się do stwierdzenia, że ??"istnieją przekonujące argumenty na wszystkich stronach tej kwestii, i jak na razie nie ma dowodów, wystarcza im osiedlić ...kabina prysznicowa spa Koszty i korzyści wynikające z małżeństwa osób tej samej płci i wychowywanie dzieci nie mogą być ważone, jeśli nie można być sprawdzone, a korzystnie w porównaniu z innymi alternatywami. "

Być może do powyższego jest najbardziej przekonujące komentarz na ten temat w tej chwili, a rzeczywistość jest taka, że ??tylko czas pokaże.

Jeśli badanie dowodzi niczego wtedy rzeczywiście istnieje potrzeba pewnych ostatecznych badań następujących dużej liczby dzieci przez dłuższy okres czasu, ale w międzyczasie, chyba że istnieje coraz merytoryczna i jednoznaczne dowody na to, inaczej to jest do indywidualnego rodzica, aby najlepsza decyzja dla własnego dziecka.

Jednak w podejmowaniu takich decyzji trzeba pamiętać, że jesteśmy "Care-chętnych" z następnego pokolenia - na pewno konieczne jest, aby uczyć wszystkie dzieci, bez względu na pochodzenie etniczne; kultura; kolor skóry; religię lub orientację seksualną zachowywać się wobec innych w taktowny, miły i po prostu sposób, w taki sam sposób, jak jestem pewien, że chcemy je zachowywać się w stosunku do naszych dzieci.

Ten artykuł został napisany przez Sharon Bental, założyciela i dyrektora http://www.HealthyKidsToday.com - zasobu online dla wszystkiego rodzicielstwa i dziecka.Zdrowe dzieci Dziś został stworzony, aby odpowiedzieć na potrzeby rodziców, którzy są zmęczeni tracić zbyt dużo czasu w Internecie szuka informacji, zamiast czytania i uczenia się.

Sharon pracuje bardzo ciężko, aby upewnić się, że czytelnictwo w Zdrowego Kids Dzisiaj dostaje rzetelne, świeże i rzetelnej informacji na tematy tak daleko idące jak zdrowie, odżywianie, ćwiczenia, opinie, edukacji itp Przyjedź http://www.HealthyKidsToday.com dziś i dołączyć do rosnącej rodziny rodziców, którzy po prostu chcą robić to, co najlepsze dla swoich dzieci.

(Zezwolenie pomiar wentylacji jest przez zdrowe dzieci Dzisiaj każdy może przedruk, czy cyfrowo lub w formie papierowej, żaden z jej artykułów przewidujących zasady ustalone przez EzineArticles są przestrzegane, a artykuły są przypisane, najlepiej z linkiem do Zdrowe dzieci Today).


- autor artykułu