csip.pl

csip.pl

psychologia akademicka

psychologia akademicka

Może William Meezan i Johnathan Rouch, którzy są gejem autorzy które popierają małżeństwo osób tej samej płci podsumował całą sytuację do najlepszych w swoim artykule "Małżeństwo gejów, osób tej samej płci Parenting, a amerykańskie dzieci" opublikowana w 2005 roku, kiedy stwierdził, że "skutki małżeństwa osób tej samej płci u dzieci jest pytanie, które nie mogą być rozstrzygane przez dowolną ilością fotel teoretyzowania! " Udali się do stwierdzenia, że ??"istnieją przekonujące argumenty na wszystkich stronach tej kwestii, i jak na razie nie ma dowodów, wystarcza im osiedlić ... Koszty i korzyści wynikające z małżeństwa osób tej samej płci i wychowywanie dzieci nie mogą być ważone, jeśli nie można być sprawdzone, a korzystnie w porównaniu z innymi alternatywami. "

Być może do powyższego jest najbardziej przekonujące komentarz na ten temat w tej chwili, a rzeczywistość jest taka, że ??tylko czas pokaże.

Jeśli badanie dowodzi niczego wtedy rzeczywiście istnieje potrzeba pewnych ostatecznych badań następujących dużej liczby dzieci przez dłuższy okres czasu, ale w międzyczasie, chyba że istnieje coraz merytoryczna i jednoznaczne dowody na to, inaczej to jest do indywidualnego rodzica, aby najlepsza decyzja dla własnego dziecka.

Jednak w podejmowaniu takich decyzji trzeba pamiętać, że jesteśmy "Care-chętnych" z następnego pokolenia - na pewno konieczne jest, aby uczyć wszystkie dzieci, bez względu na pochodzenie etniczne; kultura; kolor skóry; religię lub orientację seksualną zachowywać się wobec innych w taktowny, miły i po prostu sposób, w taki sam sposób, jak jestem pewien, że chcemy je zachowywać się w stosunku do naszych dzieci.

Ten artykuł został napisany przez Sharon Bental, założyciela i dyrektora http://www.HealthyKidsToday.com - zasobu online dla wszystkiego rodzicielstwa i dziecka.Zdrowe dzieci Dziś został stworzony, aby odpowiedzieć na potrzeby rodziców, którzy są zmęczeni tracić zbyt dużo czasu w Internecie szuka informacji, zamiast czytania i uczenia się.

Sharon pracuje bardzo ciężko, aby upewnić się, że czytelnictwo w Zdrowego Kids Dzisiaj dostaje rzetelne, świeże i rzetelnej informacji na tematy tak daleko idące jak zdrowie, odżywianie, ćwiczenia, opinie, edukacji itp Przyjedź http://www.HealthyKidsToday.com dziś i dołączyć do rosnącej rodziny rodziców, którzy po prostu chcą robić to, co najlepsze dla swoich dzieci.

(Zezwolenie kabina prysznicowa spa jest przez zdrowe dzieci Dzisiaj każdy może przedruk, czy cyfrowo lub w formie papierowej, żaden z jej artykułów przewidujących zasady ustalone przez EzineArticles są przestrzegane, a artykuły są przypisane, najlepiej z linkiem do Zdrowe dzieci Today).


- autor artykułu