csip.pl

csip.pl

socjologia codziennosci

Profesor Bradley P. Hayton w jego "poślubić czy nie: legalizacja malzenstw i przyjęcie par homoseksualnych" zgodził się ze znacznie wyżej raportu i udał się do stwierdzenia, że ??"homoseksualiści ... Model biedny widok małżeństwa z dziećmi. są one prowadzone przez przykład i przekonania, że ??związki małżeńskie są przemijające i przeważnie natury seksualnej ".

Bradley najwyraźniej też, że sami rodzice płciowe były szkodliwe dla dzieci, bo widocznie samce homoseksualiści mają znacząco zmniejszoną długość życia; dzieci będą doświadczać trudności w zakresie tożsamości seksualnej i mieć wpływ na orientację seksualną i zachowanie roli płci.

Jednak ci, z drugiej strony argument, w tym socjologów Judith Stacey i Timothy Biblarz w 'American Sociological Review w 2001 roku "zasugerował, że od 21 badaniach z udziałem dzieci, że byli świadomi, dzieci wychowywane przez homoseksualnych rodziców nie były bardziej narażone na z problemami psychologicznymi, niż dzieci podniesione w domach heteroseksualnych. W rzeczywistości, jak Stacey stwierdził, "nie było bardzo silne przekonanie, że dzieci okazało się samo", a ostatecznie ustalenia te zostały ogólnie zaakceptowane przez American Academy of Pediatrics , American Medical Association, American Psychological Association i inne organizacje głównego nurtu ,

Charlotte Patterson autor "Dzieci homoseksualnych rodziców, udał się do stwierdzenia, że ??tożsamość seksualna, w tym tożsamości płciowej, zachowań płci rolę, a orientacją seksualną, rozwijać się w bardzo podobny sposób wśród dzieci lesbijek matek jak robią to m.in. dzieci rodziców heteroseksualnych.

Badania innych aspektów rozwoju osobistego, w tym osobowości, własnej koncepcji i postępowania, podobnie ujawnić kilka różnic między dziećmi z partnerami tej samej płci i dzieci rodziców heteroseksualnych.

zadluzenia.com
- autor artykułu